Putinų ir šermukšnių sultys

Įsigykite mūsų elektroninėje parduotuvėje

GERŲ METŲ putinų ir šermukšnių sultys yra gaminamos šeimos ūkyje ir jų kokybė yra šeimos kontroliuojama nuo uogos išauginimo iki sulčių išspaudimo, išskirtinai natūraliai ir rankiniu būdu. Nuskintos uogos be uždelsimo keliauja į sulčių spaudyklą, todėl yra išskirtinai šviežios ir išlaiko visas naudingas savybes.

Putinų uogų sultys 500 ml

Putinų uogos – raudonos, nedidelės, kekėmis augančios uogos, vadinamos vaistu nuo šimto ligų. Liaudies medicinoje putinai užima išskirtinę vietą, nes šios mažos uogos savyje talpina gausybę naudingų savybių. 

Putinų uogų paslaptis slypi jų cheminėje sudėtyje. Išskirtinė putinų uogų vertė – vitamino C gausa. Tačiau šiose mažose uogytėse yra ir kitų vitaminų – A, E, P, K, gausu mikroelementų ir mineralų, tai puikus kalio šaltinis. Tarp organizmui naudingų medžiagų šių raudonų uogų sudėtyje rikiuojasi organinės rūgštys, karotinoidai, pektinas, taninai, glikozidinės medžiagos. Anot liaudies medicinos žinovų, putinų uogos pasižymi organizmą tonizuojančiu, medžiagų apykaitą normalizuojančiu ir raminamuoju poveikiu (raminamąjį poveikį lemia uogose esančios izovalerijoninės ir valerijoninės rūgštys), puikiai tinka peršalus, sergant gerklės ligomis ar varginant kosuliui, esant per aukštam kraujo spaudimui, taip pat teigiama, kad putinų uogų sultys veiksmingai mažina galvos skausmą, jas geriant sustiprės širdis, centrinė nervų sistema, kepenų darbas, o gastritą patariama gydyti ir putinų uogų sultimis su medumi. Liaudies medicina siūlo ir grožio receptų – sakoma, kad kasdien pamasažavus veido odą užšaldytų uogų sulčių ledo gabalėliais, išsilygins raukšlės, oda taps lygesnė ir švaresnė.

Vartoti iki kelių šaukštų per dieną.

Pirkti   Pasiteirauti

Šermukšnių sultys 500 ml

Šermukšnis – stebuklingas medis, apgaubtas magijos galia, gyduolių gerbiamas, senolių mylimas. Tikima, kad jis saugo namus nuo pikto, suteikia ramybę. Jau nuo seno šermukšnis minimas kaip sėkmės ir vaisingumo simbolis. Šermukšnio mediena labai kieta, todėl iš jo medienos gaminamos lazdos ir buvo tikima, kad su tokia lazda toli nueisi ir nesutiksi velnio, o jei visgi sutiktum – tik su šermukšnio lazda gali nuo jo atsiginti. Tikėjimas šermukšnio galia buvo toks stiprus, kad net prie sunkiai sergančių žmonių merkdavo jo šakeles. 

Šermukšniai, kaip jokie kiti vaisiai, pasižymi ne tik vitaminų gausa, bet ir ypač tinkančiomis organizmui jų proporcijomis. Gera savijauta, atsparumas ligoms, o susirgus – greitesnis išgijimas skatino žmones neatsisakyti jų vartojimo net atradus skanesnius sodų vaisius. Vitamino C šermukšniuose yra daugiau nei citrinose, yra vitaminų B2, E, K, P ir PP, provitamino A, cukraus, glikozidų, amino rūgščių, rauginių medžiagų, pektinų, organinių rūgščių, geležies, vario, mangano, cinko, jodo, kalio, magnio, eterinio aliejaus. Taip pat ir fitoncidų, kurie ore naikina žalingąsias bakterijas ir įvairių ligų sukėlėjus. Kadangi šermukšniai vitaminingi, farmacininkai priskiria juos prie vaistinių augalų.

Šermukšnių sultys GERI METAI yra natūralios, gana stiprios, geriant jas reiktų skiesti vandeniu santykiu 1:3 arba daugiau.

Pirkti   Pasiteirauti

Mūsų putinų ir šermukšnių sulčių taip pat ieškokite: