Šermukšnių vynų degustacija

Jaukus vakaras ir šermukšnių vynų degustacija GERŲ METŲ vyninėje, gamtos apsuptyje.

Registracija į trumpąją degustaciją   Registracija į degustaciją su vakariene  fPasiteirauti

Nuo pavasario iki vėlyvo rudens GERŲ METŲ vyninė organizuoja šermukšnių vynų degustacijos vakarus ir maloniai kviečia pas save į svečius pasivaikščioti po šermukšnių ir putinų krūmų sodą, susipažinti su vyno gamybos procesu bei patirti įvairių šermukšnių vynų skonius ir aromatus.

Degustacijos pavieniams asmenims organizuojamos penktadieniais 18:00 ir šeštadienias 17:00 valandą, o grupėms bei kolektyvams taip pat ir bet kurią suderintą dieną, išskyrus sekmadienius.

Degustacijas organizuojame nedidelėms svečių grupėms (nuo 10 iki 20 žmonių), siekdami skirti dėmesio kiekvienam svečiui ir sukurti maksimalų jaukumą.

Organizuojame 2 tipų degustacijas:

  • ekskursija ir vynų ragavimas su užkandžiais (2 valandų trukmės);
  • ekskursija, vynų ragavimas su užkandžiais, vakarienė ir desertas su kava (3 valandų trukmės).

Vakaro programa


Ekskursija po šermukšnių sodą

Svečiai galės pasivaiščioti po didelį šermukšnių bei putinų krūmų sodą, kuriame auga apie 1500 penkiolikos skirtingų rūšių šermukšnių medžių, beveik 1000 putinų krūmų bei 800 šeivamedžių krūmų, o rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais net ir paragauti uogų, iš kurių daromas GERŲ METŲ vynas.

Susipažinimas su vyno gamyba

Galite aplankyti GERŲ METŲ vyninę, kur vyndariai papasakos apie vyno gamybos procesą, technologijas ir kitas vyno gamybos subtilybes.

Vynų pristatymas ir degustacija

Degustacijos metu bus pateikti 6 skirtingų spalvų, skonių bei aromatų vynai, derinant juos prie įvairių užkandžių. Degustuoti galima bus ne tik GERŲ METŲ vynus, tačiau ir atrinktus Lietuvos ūkininkų sūrius, o taip pat paragauti natūralių rankų darbo ėrienos ir vištienos paštetų.

Plovas ir desertas 

(Tik degustacijoje su vakariene)

Vakaro pabaigoje šeimininkai pavaišins visus svečius lauke ant kazano pagamintu ėrienos plovu bei rankų darbo desertu su kava bei arbata.

Vakarienės metu svečiai galės mėgautis šermukšnių vyno taure.


Degustacija vyksta įstiklintoje lauko pavėsinėje, todėl rūbus pasirinkite pagal orą, o avalynę - patogią pasivaikščiojimui po sodą.

Kadangi vakaro svečių skaičius yra ribotas, būtina iš anksto registruotis puslapyje: GERŲ METŲ vakaras.

Degustacija vyksta adesu Kun. A. Dzekano g. 1A, Ponasų k., Vilniaus r.
Google maps arba Waze programėlėje galite tiesiog įvesti "Geri metai". 

Registracija į trumpąją degustaciją  Registracija į degustaciją su vakariene  Pasiteirauti

Labai laukiame atvykstant.