Šermukšnių vynų degustacija

Jaukus vakaras ir šermukšnių vynų degustacija GERŲ METŲ vyninėje, gamtos apsuptyje.

Registracija į renginį

Nuo 2023 metų liepos mėnesio GERŲ METŲ vyninė organizuoja šermukšnių vynų degustacijos vakarus ir maloniai kviečia pas save į svečius pasivaikščioti po šermukšnių ir putinų krūmų sodą, susipažinti su vyno gamybos procesu bei patirti įvairių šermukšnių vynų skonius ir aromatus.

Degustacijos pavieniams asmenims organizuojamos kiekvieną šeštadienį 17:00 valandą, o grupėms bei kolektyvams taip pat ir bet kurią suderintą dieną, išskyrus sekmadienius.

Degustacijas organizuojame nedidelėms svečių grupėms (nuo 10 iki 20 žmonių), siekdami skirti dėmesio kiekvienam svečiui ir sukurti maksimalų jaukumą.

Renginio trukmė - 3 valandos

Vakaro programa


Ekskursija po šermukšnių sodą

Svečiai galės pasivaiščioti po didelį šermukšnių bei putinų krūmų sodą, kuriame auga apie 1500 penkiolikos skirtingų rūšių šermukšnių medžių bei beveik 1000 putinų krūmų, o rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais net ir paragauti uogų, iš kurių daromas GERŲ METŲ vynas.

Susipažinimas su vyno gamyba

Galėsite aplankyti GERŲ METŲ vyninę, kur vyndariai papasakos apie vyno gamybos procesą, technologijas ir kitas vyno gamybos subtilybes.

Vynų pristatymas ir degustacija

Degustacijos metu bus pateikti 5 skirtingų spalvų, skonių bei aromatų vynai, derinant juos prie įvairių užkandžių. Degustuoti galima bus ne tik GERŲ METŲ vynus, tačiau ir atrinktus Lietuvos ūkininkų sūrius, o taip pat paragauti natūralių rankų darbo ėrienos ir vištienos paštetų.

Plovas ir desertas

Vakaro pabaigoje šeimininkai pavaišins visus svečius lauke ant kazano pagamintu ėrienos plovu bei rankų darbo desertu su kava bei arbata.

Vakarienės metu svečiai galės mėgautis šermukšnių vyno taure.


Degustacija vyks atviroje pavėsinėje, todėl rūbus pasirinkite pagal orą, o avalynę - patogią pasivaikščiojimui po sodą.

Kadangi vakaro svečių skaičius yra ribotas, būtina iš anksto registruotis puslapyje: GERŲ METŲ vakaras.

Degustacija vyks adesu Kun. A. Dzekano g. 1A, Ponasų k., Vilniaus r.
Google maps arba Waze programėlėje galite tiesiog įvesti "Geri metai". 

Registracija į renginį

Labai laukiame atvykstant.